Me pirsing në bark dhe bikini të vogla, shihni si duket Xhemi Shehu në plazh - Bota Sot
Me pirsing në bark dhe bikini të vogla, shihni si duket Xhemi Shehu në plazh

Mediale Vip

Me pirsing në bark dhe bikini të vogla, shihni si duket Xhemi Shehu në plazh

Më: 17 korrik 2019 Në ora: 14:46
Xhemi Shehu

Tashmë ndodhemi thuajse në mes të sezonit veror, ku pavarësisht disa ditëve me shi, i nxehti u rikthye.

Kështu moderatorja Xhemi Shehu nuk ka humbur kohë për të shkuar në plazh.

Ditën e sotme ajo ka publikuar një fotografi ku shihet e veshur me një fustan transparent plazhi dhe me bikini të vogla jeshile.

Bie në sy një trup super në formë i moderatores, e cila ndonëse nënë e dy fëmijëve, vijon të ketë trup balerine. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...