Tayna e thotë haptas: Tu thy për foto po na dhem shpina! - Bota Sot
Tayna e thotë haptas: Tu thy për foto po na dhem shpina!

Mediale Vip

Tayna e thotë haptas: Tu thy për foto po na dhem shpina!

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 07:04
Tayna

Tayna vazhdon të jetë njëra ndër reperet më të pëlqyera në vend.

Projektet e saj muzikore përherë po pëlqehen në publik.

Këngëtarja në fjalë gëzon një bukuri të veçantë, dhe këtë e ka dëshmuar disa herë radhazi.

“Tu thy per foto po na dhem shpina, krejt na lshojn rrugen me shoqe kur vina”, ka shkruar ajo krahas fotografisë të publikuar së fundmi në InstaStory.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat