Prej kohësh e kemi parë me flokë të zinj, Çiljeta ndryshon pamje dhe duket shumë e freskët - Bota Sot
Prej kohësh e kemi parë me flokë të zinj, Çiljeta ndryshon pamje dhe duket shumë e freskët

Mediale Vip

Prej kohësh e kemi parë me flokë të zinj, Çiljeta ndryshon pamje dhe duket shumë e freskët

Më: 19 korrik 2019 Në ora: 06:48
Çiljeta Xhilaga

Çiljeta ka vendosur të ndryshojë diçka në pamjen e saj dhe nuk mund të bënte zgjedhje më të mirë.

Pak orë më parë, këngëtarja ka zbuluar me anë të një videoje se ka ndryshuar ngjyrën e flokëve.

Nga brune me flokët të zinj, ajo i ka dhënë një nuancë karrotë pamjes së saj, duke ju përshtatur kështu stinës së ngrohtë me ngjyra që bien në sy.

Image

Edhe kështu, Çiljeta duket shumë simpatike dhe kjo vihet re dukshëm.

Nëse kjo ngjyrë është e përkohshme ende nuk e dimë, por jemi mësuar tashmë me ndryshimet e këngëtareve, kështu që presim të radhës, i cili edhe tek Çiljeta nuk do vonojë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...