Mozzik jep zyrtarisht lajmin lidhur me bashkëpunimin me Unikkatil - Bota Sot
Mozzik jep zyrtarisht lajmin lidhur me bashkëpunimin me Unikkatil

Mediale Vip

Mozzik jep zyrtarisht lajmin lidhur me bashkëpunimin me Unikkatil

Më: 21 korrik 2019 Në ora: 09:56
Unikkatil, Mozzik

Dëshira e Mozzik u plotësua dhe po vjen në bashkëpunim me Unikkatilin.   

Reperi Mozzik ani pse nuk ka shumë që është pjesë e skenës, arriti të bëhet ndër emrat më të komentuar e suksesshëm.

Në anën tjetër Unikkatil ishte një prej rep artistëve që Mozzik e ka vlerësuar gjithmonë, e tani ëndrra e tij  po bëhet realitet.

Dyshja po vijnë në bashkëpunim dhe këtë e ka konfirmuar vetë Mozzik nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij në Instagram.

“Humbën edhe shkronjat gati tu e postu ket foto..po man fund ndodhi kjo ondërr e ndjekun me punë e vullnet Nesër del konga ft. @unikkatilofficialnë ora 18:00 ! ”, ka shkruar Mozzik pranë postimit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat