Një flokëkuqe seksi, Rina Balaj vjen në klipin e ri “Ideal” - Bota Sot
Një flokëkuqe seksi, Rina Balaj vjen në klipin e ri “Ideal”

Mediale Vip

Një flokëkuqe seksi, Rina Balaj vjen në klipin e ri “Ideal”

Më: 22 korrik 2019 Në ora: 08:46
Rina Balaj

Reperja e re nga Istogu, Rina Balaj, po vazhdon të jetë aktive si me koncerte ashtu edhe me projekte muzikore.

Ajo shquhet për bashkëpunime, teksa i ka shtuar dhe një karrierës së saj artistike.

Së fundmi Rina publikoi duetin me reperin e ri Koston, teksa kënga mbanë titullin “Ideal”, që tashmë është në kanalin Youtube.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat