Steve Harvey me pushime në Shqipëri - Bota Sot
Steve Harvey me pushime në Shqipëri

Mediale Vip

Steve Harvey me pushime në Shqipëri

Më: 22 korrik 2019 Në ora: 14:42
Steve Harvey

Prezantuesi i famshëm amerikan e ka zgjedhur Shqipërinë për të pushuar.

Prezantuesi i njohur amerikan, Steve Harvey, ka zgjedhur bregdetin shqiptar për ti kaluar pushimet.

Ishte vetë ai i cili e ka publikuar një video në Instagram, dhe ndodhet mes Greqisë dhe Shqipërisë.

Në videon e postuar ai flet për Shqipërinë ndërsa pranë saj ka shkruar: Shqipëria përgjatë oqeanit është në Greqi, si Kolumbia.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Albania across the ocean is Greece.... like Columbus Ga & PHEONIX city AL😂

A post shared by Steve Harvey (@iamsteveharveytv) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...