E tepron me fotoshopin, këngëtarja shqiptare ‘fshin’ kërthizën - Bota Sot
E tepron me fotoshopin, këngëtarja shqiptare ‘fshin’ kërthizën

Mediale Vip

E tepron me fotoshopin, këngëtarja shqiptare ‘fshin’ kërthizën

Më: 22 korrik 2019 Në ora: 14:53
Xhensila Myrtezaj

Xhensila Myrtezaj një vit pas lindjes së vajzës Ajka është rikthyer në format e saj elegante.

Këngëtarja shqiptare poston shpesh foto duke u ushtruar në palestër dhe gjithmonë vë në pah barkun e saj të sheshtë.

Pasi u bë nënë ka filluar të publikojë shumë foto, ku vë në pah pjesën e belit super të hollë dhe rikthimin e trupit në formë në një kohë jashtëzakonisht të shkurtër.

Gjithsesi, në një foto që ka publikuar së fundmi, këngëtarja Xhensila Myrtezaj e ka ekzagjeruar pak me përdorimin e fotoshopit.

Ajo shihet me një bark të sheshtë dhe bel të hollë, por ne nuk po i gjejmë dot kërthizën! Madje, shumë komentues e kanë vënë re këtë gjë dhe me ironi shkruajnë: “Ku e ke çuar kërthizën?”, “Mbase e ka çuar me pushime”.

Gjëra që ndodhin kur do të kapësh perfeksionin!

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...