Kështu duket Loredana Zefi pa grim - Bota Sot
Kështu duket Loredana Zefi pa grim

Mediale Vip

Kështu duket Loredana Zefi pa grim

Më: 22 korrik 2019 Në ora: 15:09
Loredana Zefi

Reperen Loredana Zefi e kemi parë se i kushton shumë rëndësi pamjes së jashtme dhe vishet me shumë stil.

Mirëpo fansave sigurisht se u ka interesuar ta dinë se si duket ajo e pa grimuar, duke pasur parasysh se në shumicën e rasteve ka dalë në publik e grimuar, ndonjëherë deri në detaje e disa herë më thjeshtë.

E as e tillë nuk e pati problem të dalë në Instagram.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...