Dafina Zeqiri me poza joshëse pranë pishinës - Bota Sot
Dafina Zeqiri me poza joshëse pranë pishinës

Mediale Vip

Dafina Zeqiri me poza joshëse pranë pishinës

Më: 22 korrik 2019 Në ora: 23:24
Dafina Zeqiri

Dafina Zeqiri po shijon çdo moment të jetës dhe jetës prej artisteje muzikore shqiptare.

Këngëtarja gjatë javës së kaluar ka sjell këngën e ripërpunuar “Lule, lule”, të cilat dekada më para e kishte kënduar Liliana Qavolli.

Bukuroshja po vazhdon të mbajë koncerte të njëpasnjëshme me rastin e promovimit të këngës së fundit të realizuar në vreshtat e qytetit të Rahovecit.

Ajo ka publikuar disa fotografi në llogarinë personale në Instagram teksa shihet tejet joshëse dhe seksi në një pishinë.

“E hënë. Valë pas vale”, ka shkruar krahas imazheve artistja që së fundi ka shkurtuar flokët në masë të madhe.

Ndryshe, Dafina është duke punuar në video projekte të reja muzikore që do t’i sjell gjatë muajve të ardhshëm.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...