Fshati i bukur Stublla, epiqendër e mbrëmjeve më të forta muzikore në verë - Bota Sot
Fshati i bukur Stublla, epiqendër e mbrëmjeve më të forta muzikore në verë

Mediale Vip

Fshati i bukur Stublla, epiqendër e mbrëmjeve më të forta muzikore në verë

Nga: Maksim Gjokaj Më: 23 korrik 2019 Në ora: 22:20
Elvana, Ledri, Dafina, Lumi B, Ermali dhe Kida

Stublla është vetëm një fshat i bukur i Kosovës dhe bën pjesë madje kryeson si vendi me klubet më të mëdha në vend kur i referohemi mbrëmjeve dhe party më in në sezonën verore. Ne mësojmë se edhe këtë vit drejtuesi dhe menaxheri i njohur i eventeve në Diasporë, Robert Ukaj do të sjellë këngëtarët më të dashur shqiptarë si: Elvana Gjata, Ledri Vula, Dafina Zeqiri, Ermal Fejzullahu, Lumi B, Kida e tj. E natyrisht se edhe klabe dhe ambiente të tjera do të sjellin mbrëmje plot me muzikë por mos harroni drejtohuni një prej fshatrave më të bukur në Kosovë ku përveç freskisë dhe ajrit të pastër do të mund të shijoni muzikën dhe artistët më in në mbrëmjet më të forta verore.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...