Enca publikon foto rrethuar nga femrat, e krahasojnë me biznesmenin e famshëm - Bota Sot
Enca publikon foto rrethuar nga femrat, e krahasojnë me biznesmenin e famshëm

Mediale Vip

Enca publikon foto rrethuar nga femrat, e krahasojnë me biznesmenin e famshëm

Më: 23 korrik 2019 Në ora: 22:26
Enca

Së fundmi, Enca Haxhia ka qenë në qendër të vëmendjes të mediave, kjo për shkak të këngës së saj më të re, videoklipi i së cilës përmban disa modele që bëjnë kërcime provokuese.

Kur u komentua negativisht nga ndjekësit e saj, Enca tha se i dashuronte femrat si qënie dhe gjithmonë do t’i mbështeste.

Fotot kanë vazhduar edhe ditën e sotme nga ana e këngëtares, por në vend të komenteve ajo është krahasuar me një nga biznesmenët më të famshëm në të gjithë botën, Dan Bilzerian.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@danbilzerian whooo? 😝😻🍑 Styling @nikokomani Hat @lamoda Photo @iljanstermolli

A post shared by ENCA (@enca) on

“Je versioni femër i Dan Bilzerian”, i ka shkruar një fanse në foton ku Enca shfaqej duke pirë shisha, së bashku me disa vajza që duken në sfond.

Për ata që nuk e njohin, edhe Dan është i njohur për jetën e tij super luksoze dhe për faktin që gjatë gjithë kohës është i rrethuar nga modele. Këtë koment Enca e ka pritur shumë mirë, madje ka shkruar të njëjtën gjë krahas fotos që ka publikuar.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...