Mc Kresha dhe Lyrical Son publikojnë këngën e re - Bota Sot
Mc Kresha dhe Lyrical Son publikojnë këngën e re

Mediale Vip

Mc Kresha dhe Lyrical Son publikojnë këngën e re

Më: 23 korrik 2019 Në ora: 23:17
Mc Kresha dhe Lyrical Son

Mc Kresha dhe Lyrical Son kanë publikuar një projekt të ri muzikor.

Dyshja e famshme janë bërë bashkë me artistin e ri me nofkën Semiautomvtic.

Kënga quhet “Private” dhe vjen e shoqëruar me videoklip.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat