“Ma lej burrin dhe ik’, moderatorja shqiptare ‘shpërthen’ kundër blogeres së njohur - Bota Sot
“Ma lej burrin dhe ik’, moderatorja shqiptare ‘shpërthen’ kundër blogeres së njohur

Mediale Vip

“Ma lej burrin dhe ik’, moderatorja shqiptare ‘shpërthen’ kundër blogeres së njohur

Më: 24 korrik 2019 Në ora: 10:25
Roza Lati

Roza Lati ka befasuar të gjithë me veprimin e fundit.

Roza Lati njihet për deklaratat që shumë herë kanë bërë bujë në publik.

Së fundi, moderatorja shqiptare ka lënë një koment pranë fotografisë së blogeres së njohur, Chiara Ferragni.

Blogerja kishte publikuar foto me partnerin dhe djalin e saj, kurse Roza i kërkon asaj t’ia ‘lë’ burrin për së paku dy javë.

“Ishit shumë bukur kur ishit thjesht të dashuruar. Tani me këto foto “familja lumtur” në çdo postim, na keni çarë dërrasat! Do ju bëj unfollow te dyve se s’jeni më interesant!! Ti Chiara ik humb me ndonjë javë të modës, burrin ma lej mu për nja dy javë. Veç aman mos postoni me foto familja – familja – familja. Bëjini nja dy javë pushim ju lutem. Faleminderit. Me respekt, R.L.”, ka shkruar Roza Lati.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...