U vë në dyshim dashuria e tij për shqiptarët, Gashi bën një veprim bujar

Mediale Vip

U vë në dyshim dashuria e tij për shqiptarët, Gashi bën një veprim bujar

Më: 10 gusht 2019 Në ora: 21:37
Gashi

Gashi është kritikuar shumë për veprimet e tij në ‘Sunny Hill Festival’.

Gashi edhe këtë vit kishte marrë pjesë në një nga organizimet më të mëdha muzikore në Kosovë, ‘Sunny Hill Festival’.

Por këtë vit kishte lënë ‘shije’ të hidhur tek publiku për shkak të incidentit me publikun ku edhe humbi një vath. Pas kthimit të tij në SHBA u vu në dyshim dashuria e tij për shqiptarët nga publiku.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

You’re hoping I fall down... I’m praying you get on your feet... we are not the same.

A post shared by GASHi (@gashi) on

Pas veprimit të fundit një gjë të tillë e hodhi poshtë Gashi, i cili ka pikturuar në këpucët e tij shqiponjën, dhe ka ndarë disa imazhe të saj në Instagram.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat