Dy reperët shqiptarë e falin Kurban Bajramin në Ferizaj - Bota Sot
Dy reperët shqiptarë e falin Kurban Bajramin në Ferizaj

Mediale Vip

Dy reperët shqiptarë e falin Kurban Bajramin në Ferizaj

Më: 11 gusht 2019 Në ora: 08:38
Mozzik

Dy reperët e njohur shqiptarë, Mozzik dhe Dardan e kanë falur së bashku Kurban Bajramin.

Mozzik ka publikuat një fotografi nga xhamia e qytetit në Ferizaj.

“Urime Kurban Bajrami gjithë besimtarëve musliman . Zoti u dhashtë të mira juve e familjës !”, kishte shkruar Mozzik.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Urime Kurban Bajrami gjithë besimtarëve musliman ❤️🙏🏻 Zoti u dhashtë të mira juve e familjës !

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on

Dardan dhe Mozzik gjatë këtij viti publikuan projektin “A Milly” që u pëlqye shumë nga publiku.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...