Dafina dhe Tayna kanë një dhuratë për fansat në këtë ditë feste - Bota Sot
Dafina dhe Tayna kanë një dhuratë për fansat në këtë ditë feste

Mediale Vip

Dafina dhe Tayna kanë një dhuratë për fansat në këtë ditë feste

Më: 11 gusht 2019 Në ora: 14:06
Dafina Zeqiri dhe Tayna

Dafina dhe Tayna kanë një dhuratë për fansat.

Dafina Zeqiri dhe Tayna kanë konfirmuar duetin e shumëpërfolur mes tyre.

Përmes rrjeteve sociale, dy artistet kanë bërë të ditur që kënga e tyre e re do të publikohet sot (e diele) në orën 17:00.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

17:00

A post shared by Tayna (@tayna) on

Titulli i këngës është “Boy Bye”, ndërsa këtij bashkëpunimi do t’ia shoqërojnë edhe videoklipin.

Mbetet të shihet se çfarë kanë përgatitur dy artistet kësaj radhe.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat