E ka burrin për një femër, këngëtarja e njohur dhuron skena të nxehta në plazh - Bota Sot
E ka burrin për një femër, këngëtarja e njohur dhuron skena të nxehta në plazh

Mediale Vip

E ka burrin për një femër, këngëtarja e njohur dhuron skena të nxehta në plazh

Më: 12 gusht 2019 Në ora: 07:37
Miley Cyrus dhe Kaitlynn Carter

Lajme të hidhura për çiftin e njohur të shoëbizit. Këngëtarja Miley Cyrus dhe aktori Liam Hemsworth i dhanë fund lidhjes së tyre 7 muaj pas martesës. Sipas saj shkak i ndarjes ishte fakti se të dy kishin nevojë të dedikoheshin plotësisht në karrierën e tyre.

Ndërkohë Miley u pa në Como të Italisë, në skena të nxehta me blogeren Kaitlynn Carter. Ndërkohë aktori nuk ka reaguar në lidhje me ndarjen. Ai gjendet në Australi me të vëllain Chris, I cili do të festojë ditëlindjen.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...