Scott Disick është babai i ëndrrave, vendimi i tij më i fundit e provon këtë fakt - Bota Sot
Scott Disick është babai i ëndrrave, vendimi i tij më i fundit e provon këtë fakt

Mediale Vip

Scott Disick është babai i ëndrrave, vendimi i tij më i fundit e provon këtë fakt

Më: 12 gusht 2019 Në ora: 18:45
Scott Disick me fëmijët dhe Sofia Richie

Scott Disick ka vendosur të realizojë një projekt të ri, i cili lidhet me 3 fëmijët e tij. 36-vjeçari ka shpresuar gjithmonë të ndërtojë shtëpinë e lojërave për fëmijët, e cila sipas tij do të jetë një ambient i zakonshëm, por unik. Për të ndërmarrë këtë hap, Scott iu desh t’i merrte leje mamasë së fëmijëve të tij, Kourtney Kardashian, me të cilën ruan marrëdhënie shumë të mira. Scott ka arritur të bisedojë për idetë si do të realizohet ky projekt, dizenjimin e të cilit e ka menduar prej shumë kohësh nga një resort në Cubana.

Disick nuk tregoi një datë konkrete kur shtëpia do të jetë gati, por me siguri ai do të kujdeset të krijojë një ambient fantastik për 3 vogëlushët e tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...