Djali i Angelinës mbush 18 vjet, por feston ndryshe ditëlindjen - Bota Sot
Djali i Angelinës mbush 18 vjet, por feston ndryshe ditëlindjen

Mediale Vip

Djali i Angelinës mbush 18 vjet, por feston ndryshe ditëlindjen

Më: 13 gusht 2019 Në ora: 23:22
Festa

Djali i madh i Angelina Jolie, Maddox, sapo ka mbushur 18 vjeç.

Por ndryshe nga festat e çmendura që bëjnë fëmijët e të famshmëve, Maddox dhe nëna e tij vendosen që të bëjnë një shëtitje tek të njohurit e tyre.

Nënë e bir shkuan të vizitojnë mikun e familjes dhe autorin e “First They Killed My Father”, Loung Ung, në Ohio dhe shijuan një drekë të rastit.

Për këtë vizitë Ung shkroi në Facebook duke tëhën se ndihet i nderuar dhe publikoi disa fotografi nga ndeja e tyre.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat