Ndodh edhe kjo, këngëtarja shqiptare ia feston ditëlindjen qenit - Bota Sot
Ndodh edhe kjo, këngëtarja shqiptare ia feston ditëlindjen qenit

Mediale Vip

Ndodh edhe kjo, këngëtarja shqiptare ia feston ditëlindjen qenit

Më: 16 gusht 2019 Në ora: 00:19
Beatrix Ramosaj

Këngëtarja e njohur ka befasuar me veprimin e fundit.

Beatrix Ramosaj duket se ka shumë dashuri për qenushin e saj, saqë edhe ditëlindjen ia feston në mënyrë të veçantë.

Në rrjete sociale janë publikuar pamje nga ‘festa’ për ditëlindjen e qenit, të cilin Beatrix e ka pagëzuar Bella.

Image

Në këto imazhe shihet një tortë me imazhin e qenit dhe shampanja, por nuk mungoi as vetë Bella në këto pamje.

Madje, duket se në këtë festë ishte e pranishme edhe modelja Oriola Marashi, pasi disa prej këtyre pamjeve i publikoi ajo. 

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...