Wanda çmend ndjekësit me postimin e fundit - Bota Sot
Wanda çmend ndjekësit me postimin e fundit

Mediale Vip

Wanda çmend ndjekësit me postimin e fundit

Më: 16 gusht 2019 Në ora: 06:40
Mauro Icardi-Wanda Nara

Wanda Nara vazhdon të mahnitë fansat e saj.

Guraja dhe menaxherja e Mauro Icardi-t ka postuar një tjetër fotografi të nxehtë në Instagram, duke çmendur ndjekësit e saj.

Bukuroshja argjentinase shfaqet me gjithë shkëlqimin e saj në krah të bashkëshortit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...