Në familjen e Shyhrete Behlulit sot ka festë - Bota Sot
Në familjen e Shyhrete Behlulit sot ka festë

Mediale Vip

Në familjen e Shyhrete Behlulit sot ka festë

Më: 16 gusht 2019 Në ora: 08:47
Shyhrete Behluli

Nipi i këngëtares Matin feston ditëlindjen.

Matin djali i Leartës dhe Kushtim Salihut sot feston ditëlindjen e dytë, dhe urimet për të nuk kanë të ndalur.

Ndër urimet e shumta, tërheq vëmendjen ajo e gjyshes së tij këngëtares Shyhrete Behlulit.

E cila në foton ku shihet nipi i saj Mati ja bashkëngjiti këtë urim: “Urime ditëlindjen o mjalti jem”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Urime ditelindjen o mjalti i jem❤️

A post shared by Shyhrete Behluli Official (@shyhrete_behluli) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat