Fero ka një mesazh për publikun, komentuesit e bëjnë ‘horë’ - Bota Sot
Fero ka një mesazh për publikun, komentuesit e bëjnë ‘horë’

Mediale Vip

Fero ka një mesazh për publikun, komentuesit e bëjnë ‘horë’

Më: 17 gusht 2019 Në ora: 18:20
Fero

Rep artisti i njohur i estradës shqiptare, Fero, i përfolur shumë nëpër media për skandalet e tij dhe për suksesin që ai ka korruar deri më tani.

Këngëtari në fjalë është shumë aktivë në rrjetet sociale, ku ndanë me ndjekësit foto të ndryshme si nga jeta profesionale edhe nga ajo private.

I tillë ishte edhe postimi i fundit, ku Fero ka shfrytëzuar rrjetin social, Instagram, për ta ndarë një foto me fansat duke i’a dhënë mesazhë por jo të gjithë e kanë pritur mirë.

“Sometimes all u need is one spliff”

“Nganjëherë krejt çka ju keni nevojë është një spllif”, ka shkruar ai.

Tutje, komentuesit e kanë akuzuar se ai përdor bari ku disa prej tyre e kishin pyetur se a përdor edhe e dashura e tij e tanishme Arbenita.

Ndryshe, Fero tash e një kohë është në lidhje dashurie me Arbenitën, ku çifti janë të dashur shumë nga publiku.

Kujtojmë që kënga e fundit e Feros është “Ride or Die”, këngë kjo që ka arritur 9 milionë klikime dhe që këngëtari i ka dedikuar të dashurës së tij.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...