Modelja ruse nuk i beson bikini-ve, mbulon të pasmet me një ‘emoji’

Mediale Vip

Modelja ruse nuk i beson bikini-ve, mbulon të pasmet me një ‘emoji’

Më: 17 gusht 2019 Në ora: 23:40
Anastasiya Kvitko

Anastasiya Kvitko ka bërë namin përsëri.

Anastasiya Kvitko është bërë temë ditore në mediat rozë me fotografitë provokuese që është duke publikuar në rrjete sociale.

Ajo ka ‘goditur’ rrjetin sërish me një imazh, modelja ruse është shfaqur tejet atraktive në bikini rrjetë dhe ka joshur me pozat provokuese.

Anastasiya ka befasuar së fundmi të gjithë me një deklaratë ku ka thënë se nuk ka ndërhyrje në trup, dhe këto forma janë falë ushtrime dhe dietave strikte.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat