Samanta Karavella finalizon projektin e ri muzikor

Mediale Vip

Samanta Karavella finalizon projektin e ri muzikor

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 08:56
Samanta Karavella

Samanta Karavella po vjen me këngë të re.

Samanta Karavella, përmes rrjeteve sociale ka njoftuar fansat që së shpejti sjell këngën e re.

Ajo bëri të ditur se kënga e saj e re titullohet “Golosa”, ndërsa do t’ia shoqërojë edhe videoklipin.

Image

“Golosa, së shpejti”, ka shkruar ajo mbi foton, në të cilën zbuloi se bashkëpunëtorët e saj në këtë projekt janë Max Productional dhe Muma.

Për ndryshe, “My heart’s song” është projekti i fundit nga Samanta Karavella.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat