Ceremonia: Brenda dasmës së Erik Lloshit dhe të ftuarit VIP që morën pjesë!

Mediale Vip

Ceremonia: Brenda dasmës së Erik Lloshit dhe të ftuarit VIP që morën pjesë!

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 10:21
Erik Lloshi dhe Romina

Mbrëmjen e së shtunës (17 gusht), këngëtari Erik Lloshi i dha fund beqarisë.

Eriku kurorëzoi historinë 2 vjeçare të dashurisë me partneren Romina, nëpërmjet një ceremonie dasme të zhvilluar në një prej restoranteve në periferi të Tiranës.

Artisti kishte zgjedhur që ditën e tij të madhe t’ja besonte këngëtares Aurela Gaçe, e cila ndezi atmosferën në dasmën me dhjetra të ftuar. 

Miqtë artistë të këngëtarit nuk nguruan të përshëndesin çiftin, duke perfomuar secili prej tyre këngë.

Erik Lloshi dhe Romina e bënë publike lidhjen e tyre një vit më parë.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat