Meghan Markle dhe princi Harry kritikohen për pushimet super luksoze

Mediale Vip

Meghan Markle dhe princi Harry kritikohen për pushimet super luksoze

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 18:47
Meghan Markle dhe princi Harry

Meghan dhe Harry së bashku me birin e posa lindur kanë ikur për Ibiza.

Meghan Markle në fillim të këtij muaji festoi ditëlindjen e 38-të dhe si një dhuratë Harry ka dërguar bashkëshorten në plazhet luksoze të Ibizas, shkruan Cosmopolitan.

Për këtë gjë çifti janë kritikuar tej mase atë së bashku me djalin e posa lindur Archie, vizituan një nga vendet më luksoze të Ibizas dhe këtë e bënë me një avion privat.

Sipas The Sun bashkëshortët kanë qëndruar në kompleksin Vista Alegra, për të marrë një dhomë gjumi për një javë çifti kanë paguar hiç më pak se 120.000 mijë funte.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat