Pas ndarjes nga burri, Arbana Osmani ekspozohet lirshëm

Mediale Vip

Pas ndarjes nga burri, Arbana Osmani ekspozohet lirshëm

Më: 21 gusht 2019 Në ora: 17:56
Arbana Osmani

Prezantuesja e njohur dhe mjaft e dashur për publikun Arbana Osmani ka qenë në fokus të mediave rozë vazhdimisht sa i përket jetës së saj private, kjo për shkak se ajo u nda nga burri me të cilin ishin të martuar për shumë vite.

Edhe më shumë morri vëmendjen një lidhje e mundshme e prezantueses me regjisorin Eduart Grishaj me të cilin ata ende nuk kanë zyrtarizuar lidhjen, por që janë parë disa herë së bashku. 

E duket se tanmë Arbana është ‘e lirë’ të ekspozoj edhe format e saj pasi më heret nuk kemi parë të shfaqet sikur tani. 

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi ku shihet me këmbët në plan të parë e buzëqeshur si gjithnjë duke reflektuar lumturinë e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat