Bleona Qereti bën xhiro rrugëve të Barcelonës, zbulon detaje interesante

Mediale Vip

Bleona Qereti bën xhiro rrugëve të Barcelonës, zbulon detaje interesante

Më: 22 gusht 2019 Në ora: 23:26
Bleona

Bleona Qereti ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor, megjithatë ajo vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Me paraqitjen e radhës në Instagram, ajo ka bërë me dije se aktualisht ndodhet për vizitë në Barcelonë.

Derisa bën xhiro rrugëve të Barcelonës, ajo këndon ku dhe duket me disponim të mirë.

“Absolutisht, vozitja, akullorja dhe këndimi janë gjërat e mia  të preferuara”, ka shkruar ajo krahas kësaj paraqitje.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat