Baby G po finalizon mini-albumin

Mediale Vip

Baby G po finalizon mini-albumin

Më: 23 gusht 2019 Në ora: 00:18
Baby G

Baby G së shpejti lanson ep-in.

Baby G, përmes rrjeteve sociale ka njoftuar fansat që së shpejti lansohet mini-albumi i saj i ri.

Këngëtarja postoi foto nga studio muzikore dhe bëri të ditur se albumi (ep) pothuajse ka përfunduar.

Image

“EP thuajse ka përfunduar, o Zot, o Zot, o Zot”, janë fjalët e saj sipër fotos së realizuar në një studio në Berlin.

Për ndryshe, Baby G së fundi u komentua shumë edhe për jetën private, saktësisht ndarjen nga Lim Hoti.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat