Flori Mumajesi sot feston ditëlindjen, kaq vjeç u bë - Bota Sot
Flori Mumajesi sot feston ditëlindjen, kaq vjeç u bë

Mediale Vip

Flori Mumajesi sot feston ditëlindjen, kaq vjeç u bë

Më: 23 gusht 2019 Në ora: 17:07
Flori Mumajesi

Flori Mumajesi sot feston ditëlindjen.

Dita e sotme është shumë e veçantë për kantautorin, Flori Mumajesi, pasi me këtë datë feston ditëlindjen.

Flori sot ka mbushur plot 37 vjet jetë, gjatë të cilave numëron suksese të mëdha në karrierën e tij si artist.

Këngëtari kohët e fundit nuk ka qenë aktiv me projekte muzikore dhe në rrjete sociale, por fansat e tij presin me padurim të dëgjojnë diçka të re nga Flori.

Për ndryshe, Flori Mumajesi para se të ‘zhdukej’ nga rrjetet sociale, u komentua shumë për jetën private.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...