Aktori i njohur turk befason të gjithë me imazhin e ri - Bota Sot
Aktori i njohur turk befason të gjithë me imazhin e ri

Mediale Vip

Aktori i njohur turk befason të gjithë me imazhin e ri

Më: 24 gusht 2019 Në ora: 18:55
Burak Ozcivit

Burak Ozcivit është një aktor i simpatizuar edhe nga publiku në Kosovë.

Burak Ozcivit ka bërë emrin e tij të njohur edhe për publikun shqiptar me serialin ‘Kara Sevda’ një serial ky që bëri bujë në gjithë botën.

Është bërë një kohë që turku nuk është i angazhuar me ndonjë projekt të ri televiziv, dhe që nga përfundimi i ‘Kara Sevda’ ai ka filluar të ndryshoj imazhin, aktori ka rritur flokët.

Buark minuta më parë mori mijëra pëlqime në fotografinë e publikuar në Instagram ku duket shumë atraktiv me imazhin e  ri. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Burak Özçivit (@burakozcivit) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat