Roberti konfirmon ndarjen nga Nora me një postim të gjatë - Bota Sot
Roberti konfirmon ndarjen nga Nora me një postim të gjatë

Mediale Vip

Roberti konfirmon ndarjen nga Nora me një postim të gjatë

Më: 25 gusht 2019 Në ora: 21:10
Nora dhe Roberti
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...