Kjo është arsyeja e ndarjes mes Robert Berishës dhe Nora Istrefit - Bota Sot
Kjo është arsyeja e ndarjes mes Robert Berishës dhe Nora Istrefit

Mediale Vip

Kjo është arsyeja e ndarjes mes Robert Berishës dhe Nora Istrefit

Më: 25 gusht 2019 Në ora: 22:10
Robert Berisha dhe Nora Istrefi

Qifti i estradës kosovare, Robert Berisha dhe Nora Istrefi para pak minutash i kanë dhënë fund lidhjes së tyre disa vjeçare.

Kjo u bë e ditur nga vetë këngëtari Berisha i cili edhe zbuloi arsyen e ndarjes nga gruaja e tij, Nora Istrefi.

Berisha tha se arsyeja e ndarjes ishte përfundimi i dashurisë mes tyre.

“Nese nuk ka mo dashni mes nje qiftit, nuk dmth me bo armik e mja kthy shpinën..bonuni pozitiv e keshni sa ma shum edhe respektojeni edhe qato qe sju don te miren se sen sbohet”, ka shkruar ai.

Përveç kësaj, Berisha ka falënderuar Norën dhe ka thënë se e falënderon shumë për prurjen në jetë të vajzës së tyre, Rene.

KLIKO KËTU PËR TË VOTUAR

Rezultati i sondazhit do të bëhet publik nesër.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat