Kim nuk lë vend për imangjinatë - Bota Sot
Kim nuk lë vend për imangjinatë

Mediale Vip

Kim nuk lë vend për imangjinatë

Më: 27 gusht 2019 Në ora: 23:24
Kim Kardashian

Kim Kardashian është një ndër emrat më të komentuar lidhur me provokimet e shumta.

Ajo, në rrjete sociale publikon imazhe nga më të ndryshmet dhe nga më provokativet, e së fundmi nuk ka lënë vend për imagjinatë.

Kim ka pozuar me bikini të vogla të cilat i zbulonin gati gjoksin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat