Pas bashkëpunimit me Elvanën këtë herë Ardian Bujupi vjen me një solo këndim - Bota Sot
Pas bashkëpunimit me Elvanën këtë herë Ardian Bujupi vjen me një solo këndim

Mediale Vip

Pas bashkëpunimit me Elvanën këtë herë Ardian Bujupi vjen me një solo këndim

Më: 30 gusht 2019 Në ora: 09:28
Ardian Bujupi

Ardian Bujupi ka pritur orët e vona të mesnatës për të publikuar këngën e tij më të re e cila edhe pse është lansuar në një orar të papërshtatshëm numëron mijëra klikime.

Kënga titullohet ‘Casino’ dhe është punuar edhe me videoklip, si në projektet e paraprake edhe këtë herë këngëtari ka interpretuar në gjuhën gjermane.

Ardiani kishte njoftuar se është duke punuar në përfundimin e albumit ‘Rahat’ dhe ‘Casino’ është në kuadër të këtij albumi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...