Kylie Jenner dhe Sofia Richie shoqe të ngushta - Bota Sot
Kylie Jenner dhe Sofia Richie shoqe të ngushta

Mediale Vip

Kylie Jenner dhe Sofia Richie shoqe të ngushta

Më: 31 gusht 2019 Në ora: 14:07
Kylie Jenner dhe Sofia Richie

Kylie Jenner, ylli i njohur televiziv që nga prishja e shoqërisë me Jordyn Woods si duket ka bërë shoqe të ngushtë modelen, Sofia Richie.

Jenner ka publikuar një video në rrjetin social Instagram të festimit të ditëlindjes se saj në udhëtimin e Italisë, ku edhe i falënderoi të gjithë ata që ishin bashkë me të si familjen dhe shoqërinë.

Por poshtë kësaj videoje ka komentuar Richie duke i thënë se është shoqja më e mirë e jetës.

“Kylie, ti je 22 vjeçare dhe gjithmonë ke qenë një vit më e madhe se unë”.

“Por unë prap të dua, ti je shoqja ime e ngushtë. Unë nuk e di si do të ishte jeta ime pa ty”,ka shkruar Richie.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...