Meghan dhe Princ Harry shprehin ngushëllime për vdekjen e fotografit Peter Lindbergh

Mediale Vip

Meghan dhe Princ Harry shprehin ngushëllime për vdekjen e fotografit Peter Lindbergh

Më: 5 shtator 2019 Në ora: 09:58
Princi Harry dhe Meghan Markle

Të mërkuren, Princi Harry dhe Meghan Markle iu bashkuan njerëzve të modës të cilët shprehën ngushëllimet e tyre për fotografin legjendar Peter Lindbergh, i cili vdiq të martën në moshën 74 vjeçare.

“Puna e tij është e nderuar globalisht për kapjen e thelbit të një teme dhe promovimin e idealeve të shëndetshme të bukurisë, shmangien e fotoshopit dhe preferimin e bukurisë natyrale,” thuhet në një postim në llogarinë zyrtare në Instagram të Dukës dhe Dukeshës së Sussex.

Markle së fundi punoi me të për numrin që do të del në shtator në Vogue British.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat