Fustani i ngushtë ia vizaton çdo pjesë të trupit Morena Tarakut - Bota Sot
Fustani i ngushtë ia vizaton çdo pjesë të trupit Morena Tarakut

Mediale Vip

Fustani i ngushtë ia vizaton çdo pjesë të trupit Morena Tarakut

Më: 6 shtator 2019 Në ora: 20:34
Morena Taraku

Morena Taraku ka bërë një prej paraqitjeve të saj atraktive.

Morena Taraku ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në InstaStory, në të cilën erdhi shumë joshëse.

Këngëtarja kishte veshur një fustan të shkurtër dhe të ngushtë, në të cilin theksonte linjat perfekte trupore.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Morena Taraku është “Swag”, ndërsa ka finalizuar këngën e re, të cilën pritet ta publikojë shumë shpejt.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...