Blero optimist për ndeshjen Kosovë-Angli, “Festë pas ndeshjes”

Mediale Vip

Blero optimist për ndeshjen Kosovë-Angli, “Festë pas ndeshjes”

Më: 10 shtator 2019 Në ora: 19:21
Ilustrim

Edhe Blero ka udhëtuar në Angli për të përkrahur kombëtaren.

 

Sot me fillim nga ora 20:45 kombëtarja e Kosovës që po na bën krenar me luftën e tyre në fushën e lojës do të ndeshet me kombëtaren angleze në St’Mary.

Në përkrahje të përfaqësueses përveç Ilir Latifit dhe Capital T ka shkuar edhe këngëtari Blero bashkë me Medën të cilët kanë ndarë edhe një imazh në rrjetin social Instagram.

Blero madje është shumë optimist për rezultatin final pasi në postimin e bërë ka shkruar pas ndeshjes ka festë në një nga lokalet afër stadiumit të Southamptonit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat