Na ishte njëherë seks simbol, shihni sa ka ndryshuar George Clooney - Bota Sot
Na ishte njëherë seks simbol, shihni sa ka ndryshuar George Clooney

Mediale Vip

Na ishte njëherë seks simbol, shihni sa ka ndryshuar George Clooney

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 12:32
George Clooney

Me pushime në liqenin e Comos në Itali bashkë me të shoqen Amal Alamuddin dhe fëmijët binjakë Ella dhe Alexander, aktori George Clooney shfaqet shumë ndryshe nga sa e mbajmë mend.

Mediat italiane kanë publikuar fotografitë e yllit të Hollywood, teksa shëtit me skaf me familjen.

Me flokët e thinjur komplet, mjekër të gjatë, aktori i tregon më së miri 58 vitet që mban mbi supe.

Duket se i etiketuari ndër vite si “beqari i përjetshëm”, është mbledhur për shtëpi dhe pas familjes, duke e lënë disi pas dore pamjen e tij.

Për më tepër shfletoni fotogalerinë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...