Këngëtari i njohur shfaqet shumë ndryshe, pamja e tij të kthen shumë vite pas - Bota Sot
Këngëtari i njohur shfaqet shumë ndryshe, pamja e tij të kthen shumë vite pas

Mediale Vip

Këngëtari i njohur shfaqet shumë ndryshe, pamja e tij të kthen shumë vite pas

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 12:57
The Weeknd

Këngëtari i famshëm i njohur si The Weeknd ka surprizuar me pamjen e tij të re në Festivalin Ndërkombëtar të filmit në Toronto 2019, ditën e hënë, pas premierës Unknown Gems.

The Weeknd u shfaq me modelin e tij të ri, i veshur me kostum blu me këmishë të bardhë, simpatik dhe i buzëqeshur para kamerave.

Artisti amerikan dhe modelja Bella Hadid sapo i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre, pas një rikthimi të vështirë. Ata kanë kaluar shumë ndarje dhe ribashkime vitet e fundit dhe ngelet për të parë nëse do të ketë përsëri kthim mes tyre.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...