Aksion brenda natës/ Hajduti sulmon shtëpitë e Kim Kardashian dhe Kylie Jenner

Mediale Vip

Aksion brenda natës/ Hajduti sulmon shtëpitë e Kim Kardashian dhe Kylie Jenner

Më: 12 shtator 2019 Në ora: 06:19
Kim Kardashian dhe Kylie Jenner

I njëjti hajdut ka sulmuar shtëpinë e Kim Kardashian dhe Kylie Jenner brenda një nate.

Një burrë është kapur nga kamerat e sigurisë rreth shtëpisë së Kylie Jenner në Hidden Hills të Kalifornisë të hënën.

Po atë natë ai u shikua edhe tek shtëpia e Kim Kardashian duke kërkuar diçka në kutinë postare.

Pasi u vu re nga ekipi i sigurisë hajduti ja doli të arratisej.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat