Morena Taraku vazhdon t’i bëjë vetes dhurata luksoze - Bota Sot
Morena Taraku vazhdon t’i bëjë vetes dhurata luksoze

Mediale Vip

Morena Taraku vazhdon t’i bëjë vetes dhurata luksoze

Më: 13 shtator 2019 Në ora: 15:04
Morena Taraku

Morena Taraku i ka bërë vetes një tjetër dhuratë.

Morena Taraku njihet si një artiste që nuk ‘kursen’ dhe është e fiksuar pas veshjeve dhe aksesoreve luksoze.

Këngëtarja tani ka ndarë një fotografi në llogarinë e saj në Instagram ku zbuluar çantën e saj luksoze të markës ‘Louis Vuitton’ dhe si mbishkrim ka lënë ‘Në dashuri me beben time’.

Image

Përndryshe, sa i përket muzikës kënga e saj e fundit titullohet ‘SWAG’ me të cilën e bëri rikthimin. Morena ka paralajmëruar se shumë shpejt do sjell edhe hite të tjera.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...