Fustani shumë i shkurtër nuk ia mbulon as të pasmet Pamela Andersonit - Bota Sot
Fustani shumë i shkurtër nuk ia mbulon as të pasmet Pamela Andersonit

Mediale Vip

Fustani shumë i shkurtër nuk ia mbulon as të pasmet Pamela Andersonit

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 09:02
Pamela Anderson

Pamela Anderson ka provokuar keq me fotografinë e fundit.

Pamela Anderson ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën erdhi tejet joshëse.

Modelja kishte veshur një fustan të zi shumë të shkurtër, me të cilin nuk arrinte dot t’i mbulonte as të pasmet.

Në këtë fustan të ngushtë, Pamela vuri në pah gjoksin dhe këmbë, ndërsa fotografia mori komente dhe pëlqime të shumta nga ndjekësit.

Për ndryshe, Pamela Anderson është shumë aktive me fotosesione të tilla, ku shfaqet shumë provokuese. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...