Me këtë ushqim tradicional mund ta ‘fitoni’ zemrën e Taynës - Bota Sot
Me këtë ushqim tradicional mund ta ‘fitoni’ zemrën e Taynës

Mediale Vip

Me këtë ushqim tradicional mund ta ‘fitoni’ zemrën e Taynës

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 12:58
Tayna

Tayna ka folur për dashurinë që ka për ushqimet tradicionale.

Tayna këto ditë po pushon në Amerikë, ku u pa duke u shoqëruar nga Vildane Zeneli.

Së fundi, ajo ka postuar bisedën me të në telefon, ku i shkruan diçka lidhur me ushqimet që pëlqen.

Image

“Më jep fli dhe do të të dua përgjithmonë”, ka shkruar Tayna.

Kurse, Vildanja kishte shkruar “Kjo është përgjigja e saj për atë pjatë. Më vrisni!!! Krejt çka ajo do është ushqimi shqiptar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...