Mirsa Kërqeli feston ditëlindjen, kaq vite mbushi ajo - Bota Sot
Mirsa Kërqeli feston ditëlindjen, kaq vite mbushi ajo

Mediale Vip

Mirsa Kërqeli feston ditëlindjen, kaq vite mbushi ajo

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 16:49
Mirsa Kërqeli

Edhe pse larg muzikës ajo është aktive të paktën në rrjetet sociale…

Mirsa Kërqeli feston sot ditëlindjen.

Këngëtarja që dikur solli shumë hite, sot mbush plot 32 vite jetë.

Për ju që nuk e dini, Mirsa është nënë e dy fëmijëve dhe përkushtimi ndaj tyre dhe bashkëshortit të saj, ka bërë që ajo të tërhiqet nga muzika të paktën për disa vjet.

Artistja ka kohë pa publikuar projekte muzikore përveç disa ‘cover’ që solli muaj më parë e që u mirëpritën nga fansat që janë rritur me të.

Gëzuar ditëlindjen Mirsa.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...