Demi Lovato poston fotografi në bikini pa ndërhyrje - Bota Sot
Demi Lovato poston fotografi në bikini pa ndërhyrje

Mediale Vip

Demi Lovato poston fotografi në bikini pa ndërhyrje

Më: 16 shtator 2019 Në ora: 18:02
Demi Lovato

Demi Lovato e ka shfaqur trupin e saj në bikini.

Këngëtarja 27 vjeçare, postoi dy fotografi në llogarinë e saj në Instagram, pa asnjë ndërhyrje.

“Jo photoshop të lutem, faleminderit. Faleminderit gjithashtu @izabelag4 dhe @maremaresëimë për këto bikini”, shkroi ajo.

Nëse nuk ju ra në sy, kohëve të fundit, Demi ndryshoi edhe flokët duke i bërë majat të gjelbra.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...