Albana Osmani pjesë e “London Fashion Week”, ja si ishte veshur moderatorja e njohur - Bota Sot
Albana Osmani pjesë e “London Fashion Week”, ja si ishte veshur moderatorja e njohur

Mediale Vip

Albana Osmani pjesë e “London Fashion Week”, ja si ishte veshur moderatorja e njohur

Më: 16 shtator 2019 Në ora: 18:31
Albana Osmani

“London Fashion Week” është nga eventet më të mëdha të modës dhe më të frekuentuarit nga personazhet e njohur të showbiz-it botëror.

Shumë emra të famshëm kanë marrë pjesë si Rihanna, Brookyln Beckham, Hanna Ross, Gigi Hadid, Cara Delevigne etj.

Një prezantim shumë të denjë ka bërë dhe moderatorja e njohur shqiptare Albana Osmani, e cila ka qenë një nga pjesëmarrëset e këtij eventi prestigjoz.

Ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur shumë elegante dhe në shoqëri të mirë.

Kjo nuk është hera e parë që në evente të tilla të këtij niveli, Shqipëria nuk mungon dhe madje me përfaqësim dinjitoz.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...