Shkenda Dubova mbështet këtë anëtar të PDK-së për deputet - Bota Sot
Shkenda Dubova mbështet këtë anëtar të PDK-së për deputet

Mediale Vip

Shkenda Dubova mbështet këtë anëtar të PDK-së për deputet

Më: 17 shtator 2019 Në ora: 18:44
Shkenda Dubova

Shkenda Dubova në postimin e fundit që e bëri në llogarinë e saj në Instagram, ka folur për preferencat politike.

Meqë jemi në prag të zgjedhjeve, këngëtarja ka treguar se në garën për deputetë e mbështet Mergim Lushtakun nga radhët e PDK-së.

“Në qoftëse po flasim për frymën e re dhe ndryshim, atëher unë mendoj se ti je kandidati qe ia vlen të na përfaqësosh! Do ta kesh votën time”, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, sa i përket projekteve muzikore, Shkenda ka kohë që nuk është aktive në muzikë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...